Kryzys, ostatnio odmieniany przez wszystkie przypadki jest bolączką wielu milionów Polaków a także ludzi w Europie i na świecie. Trudna sytuacja ekonomiczno-polityczna większości krajów europejskich spowodowała, że ludzie z dnia na dzień tracą stanowiska pracy, dostęp do kredytów, a tym samym prawo do godnego życia. Cierpią szczególnie najubożsi, mini i mikro firmy, które znikają z rynku każdego dnia pogłębiając kryzys. Klasa średnia i wyższa też traci na giełdzie czy w obrotach własnych firm, co powoduje w następstwie redukcje zatrudnienia i więcej bezrobotnych. Wobec tego trudnego okresu niezależnie jak długo będzie trwał, musimy się nauczyć podejmować różnego rodzaju decyzje ekonomiczno-społeczne, dzięki którym zminimalizujemy skutki kryzysu. Na naszym forum będziecie mogli dowiedzieć się na czym oszczędzić, jakich decyzji unikać, które firmy są nierzetelne, jakich banków się wystrzegać i co najważniejsze jak zarobić na kryzysie.

 • Start
  Start Tutaj znajdziesz wszystkie wpisy dostępne na stronie.
 • Kategorie
  Kategorie Wyświetla listę kategorii tego bloga.
 • Tagi
  Tagi Wyświetla listę słów kluczowych, które zostały wykorzystane na blogu.
 • Blogerzy
  Blogerzy Wyszukaj ulubionego blogera na stronie.
 • Wpisy Zespołu
  Wpisy Zespołu Wyszukaj ulubiony zespół.
 • Login
  Login Formularz logowania
Najnowsze wpisy

Dodane przez w w Aktualności
Zdrada ostateczna

(nie)rząd zbotoksowanej kurwy w funkcji premiera zdradził już nie tylko Polskę i Polaków, ale Słowian i Grupę Wyszechradzką. Polska jest teraz pariasem Europy i nie ma w regionie żadnego sojusznika.
W podzięce za naszą "solidarność" w przyjmowaniu kozojebców, Niemcy ofiarowali nam wykład antypolskiego Żyda Grossa.
http://www.wykop.pl/…/kontrowersyjne-slowa-grossa-dot-stos…/

Jest mi tak kurewsko przykro jak patrzę na bezmiar polskiego upadku, że nie potrafię wyrazić tego słowami. Polacy stali się śmieciami Europy w zaledwie 8 lat rządów tych proniemieckich kurew.
Gdzie się podział nasz szacunek dla samych siebie? Na umowie o dzieło w Tesco? Na zmywaku u Angola? A może w firmie-krzak wyciągającej unijne szekle?

Gdyby w tym wszystkim chodziło tylko i wyłącznie o politykę - miałbym to gdzieś. Niestety nie chodzi. To sprawa egzystencjalna.
Jesteśmy w przededniu nowej "Wielkiej Wojny", która tli się już w Syrii, na Ukrainie i na Morzu Południowo-chińskim. Potęgom kończą się już peryferia do rozwiązywania nabrzmiałych przez dekady konfliktów interesów, a Ameryka walczy o utrzymanie hegemonii na świecie za wszelką cenę. W tej sytuacji (gdy nie możemy dłużej ufać w "dobrą wolę" Państwa Niemieckiego oraz USA, a bezpośrednie sąsiedztwo Rosji to nam zagraża najbardziej) wierność najbliższym sojusznikom i naturalnym przyjaciołom z Grupy Wyszehradzkiej jest rzeczą oczywistą.
Niestety zdrajcy Narodu Polskiego postarali się o zniszczenie wszelkiego kredytu zaufania do Polski i Polaków.
W nadchodzących ciężkich latach będziemy mogli liczyć prawdopodobnie tylko na siebie.
Trzymajcie się więc swoich rodzin i gotujcie się na najgorsze, które nadal pozostaje nieznane.
Tylko razem możemy przetrwać to, co szykuje się na świecie.
Polska jest w nas!

Przeczytano: 298
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
W ogniu wojny powstaje "Nowy Ład"

http://wiadomosci.onet.pl/…/szef-wegierskiej-dyplom…/r2wtys…

35 MILIONÓW EMIGRANTÓW!!!
Na naszych oczach tworzy się problem - epokę wojny i terroru w Europie. Stoi za tym nie kto inny, jak niejaki George Soros. Jest to marionetka żydowskich bankierów - ludzi, którzy niebawem spowodują ekonomiczny kolaps świata Zachodu.
Ten człowiek, który był motorem napędowym "europejskiej integracji", za pomocą swoich fundacji rozdaje "biednym uchodźcom" w Turcji książeczki po arabsku z trasami przemarszu do Europy, numerami kontaktowymi do fundacji "antyrasistowskich" oraz gotowymi rozmówkami, które mają uwiarygodnić ich "ciężką sytuację".
Ta wielka wędrówka ludów jest w pełni reżyserowanym spektaklem.
Pozostaje pytanie po co?
Odpowiedź jest prosta - stworzenie problemu tak niemożliwego do rozwiązania przez narodowe państwa Europy, by tylko w pełni zintegrowany, totalitarny kraj obejmujący swoją władzą całe terytorium UE mógł go "rozwiązać" skutecznie.
Ekonomiczny kolaps, który spowoduje transfer prawie całego bogactwa w ręce żydowskich bankierów jest prawdziwym powodem wszystkich zdarzeń. Emigranci mają być jedynie siłą sprawczą "Nowego Porządku Świata". Uzasadnieniem, dla którego resztki wolności Europejczyków i ich państw zostaną odebrane. I to przy pełnym applausie społeczeństw.

A tutaj troszkę o rzeczonej "książeczce Sorosa", którą dziennikarz Sky News znalazł na plaży w Grecji:
http://news.sky.com/…/sky-finds-handbook-for-eu-bound-migra…
Fundacjami z Polski, które świadomie lub nie przyczyniają się do stworzenia Związku Socjalistycznych Republik Europejskich są m.in. Fundacja Batorego, środowiska Krytyki Politycznej oraz Polska Akcja Humanitarna z Janiną Ochojską na czele.

Możecie twierdzić, żem jest debil i oszołom. Że wierzę w teorie spiskowe... róbcie jak chcecie, ale cokolwiek będziecie robić myślcie o trzech tysiącach lat historii tego kontynentu takim, jakim go znacie.
Poczujcie odpowiedzialność przed historią, bo mimo omnipotencji i wszechwładzy architektów "nowego ładu", to my - ludzie mamy siłę by obalać rządy i kreować własną rzeczywistość.
Tylko od nas zależy, czy nasze dzieci będą wychowywać się w totalitarnej ideologii strachu, oderwane od własnej kultury i dziedzictwa, czy też w ogniu historii wykujemy im przyszłość, jakiej chciałyby dla nich dziesiątki pokoleń naszych ojców i dziadów.

Przeczytano: 447
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Cui bono?

Cui bono?

Komu tak naprawdę służy masowa emigracja?
Co się dzieje, ale tak bez ściemy i politycznej poprawności?
Wiadomo na pewno, że za exodusem ludności na taką skalę stoją potężne siły, które choć są powiązane z ISIS, to kontrolowane są z poziomu jakiejś "grubszej ryby" na arenie międzynarodowej.
Ale czy w ogóle któreś z państw może skorzystać na obecnym stanie rzeczy i tym dramatom, które mają miejsce?
Kto ma siły, środki i motywację do przeprowadzenia takiej ryzykownej operacji z nadzieją na potencjalne zyski?

 

Zastanówmy się:

 

1. Niemcy - korzyść masowej emigracji dla nich to tania siła robocza, ale oni sami dobrze wiedzą, że nie takiej chcą. Pożytku z murzynów i muslimów nie ma, bo wszędzie gdzie są ciągną socjal i nie asymilują się praktycznie wcale. Z tego powodu Niemcy próbują rozdzielać ich na inne kraje za pomocą UE i podległych im rządów kolonialnych (w tym rządu Polskiego).
Niemcy w naszych rozważaniach tyle samo zyskują, co tracą, bo choć polityką rozdzielania emigrantów osłabiają więzi narodowe i niszczą tkankę społeczną swoim sąsiadom i bardziej ich podporządkowują, to i tak taki sam proces osłabiania ma miejsce u nich.

 

2. Rosja - biorąc pod uwagę ich włączenie się w konflikt przeciwko ISIS po stronie legalnych władz Syrii, przy jednoczesnym zaangażowaniu na Ukrainie, można stwierdzić prawie na pewno, że to nie jest sprawka naszych wschodnich sąsiadów. Działania wojenne w Lewancie zaczęli po falach emigracji i w reakcji na ostatnie porażki na froncie popieranego przez nich, ze względów strategicznych, al-Asada. Robią to, bo muszą ratować swój dostęp do śródziemnomorskich portów, choć jest to decyzja trudna zważywszy na ukraińskie przygotowania do ofensywy w Donbasie przeciw Rosjanom.
Ruscy mają przerąbane również dlatego, że taka dyslokacja wojsk otwiera ich "miękkie podbrzusze" w Azji, z czego już korzysta ISIS siejąc chaos w Tadżykistanie, a z czego mogą wkrótce skorzystać Chińczycy w wypadku, gdyby w tym trudnym małżeństwie przestało się układać.

 

3. Chiny - praktycznie pewne jest, że Chińczycy w jakiś sposób kreują sytuację na Bliskim Wschodzie kupując z braku innych źródeł ropę od ISIS i wysyłając w zamian broń. Problem tylko w tym, że nie mają żadnego interesu w destabilizowaniu Europy, gdyż ich długofalowym celem jest integrowanie Eurazji w celu uniezależnienia się od handlu morskiego, czemu służyć ma nowy "Jedwabny Szlak". Takie inwestycje lubią spokój.

 

4. USA - tu zaczyna się robić ciekawie. Stany Zjednoczone mają oczywisty interes w destabilizowaniu niechętnych do współpracy Niemiec i dzieleniu ich "unijnego" imperium. Nie dlatego, że nam współczują w niedoli, ale dlatego, że chcą reaktywować ideę "międzymorza" i utrzymać przy pomocy Polski wpływy w środkowej i wschodniej Europie w razie konfrontacji z Chinami w Azji. Są udokumentowane zdjęcia tego człowiekahttps://youtu.be/maWWxKUry34?t=1h4m12s . To były amerykański generał, który wspiera siły rebelianckie w Syrii. Jednak, to co najbardziej szokuje w tym krótkim materiale to jego stosunek do spraw związanych z zupełnie innym krajem, który wydaje się wręcz hiper-beneficjentem obecnej zadymy tak w Europie, jak i na Bliskim Wschodzie...

 

5. >>>IZRAEL<<<
Zanim będziecie mnie wyzywać od "antysemitów", za obrazę waszego starannie wyselekcjonowanego pojęcia historycznego o "biednym i zawsze pokrzywdzonym Narodzie Wybranym", wysłuchajcie mnie bardzo dokładnie, to zrozumiecie szaleństwo roku 2015 i to co właśnie dzieje się na arenie dziejów.


Na początek kilka faktów z historii najnowszej.
Ot choćby takich, że to właśnie Żydzi stanowili większość zbrodniarzy komunistycznej bezpieki w ZSRR i PRL. Baaa! Przecież to Żyd Marks i Żyd Engels wymyślili komunizm, który Żyd Lenin wprowadzał siłą przy użyciu Żyda Trockiego. To są historyczne fakty, które możecie sprawdzić sobie choćby w Wikipedii. To właśnie był prawdziwy powód "wielkiej czystki" Stalina - pozbycie się Żydów ze ścisłego kierownictwa ZSRR i ustawienie ich w drugim, a nie pierwszym szeregu partii. Nie bez przyczyny Sowieci byli uważani za wroga przez Izrael, a oba kraje stały zawsze w stosunku do siebie w opozycji (wojny Egiptu i Syrii przeciw Izraelowi były finansowane z Moskwy).
A teraz spójrzcie jak wygląda Unia Europejska. Jej prominentnymi członkami oraz decydentami są w większości ludzie pochodzenia żydowskiego i/lub będący reprezentantami "multi-kulturalizmu", który jest forpocztą izraelskiej racji stanu, czyli dezintegracji społeczeństw narodowych w Europie. Proszę - oto mały przykład z tzw. "wiarygodnego źródła", czyli Polskiego Radia http://www.polskieradio.pl/…/1362153,Zydzi-grozi-nam-exodus…
Żydzi świetnie rozgrywają swoją geopolityczną grę.
Jak?
Najpierw latami "urabiali" opinię publiczną w krajach Europy i szeroko promowali wszelką tolerancję. Wykorzystywali do tego posiadane przez siebie lub opłacane media, lobbystów i polityków.
Potem zrobili poligony doświadczalne "multi-kulti" z "turbodoładowaniem" w postaci wysokich zasiłków i zakwaterowań dla emigrantów za płodzenie jak największej ilości dzieci i popadanie w patologię. Najpierw w Szwecji, a potem reszcie krajów Zachodniej Europy wprowadzono jedynie słuszny model wieloetnicznego i podzielonego rasowo społeczeństwa. Jednocześnie nagłaśniana była kampania "antynazistowska", która była w rzeczywistości kampanią zrównującą patriotyzm, tradycjonalizm, nacjonalizm, a nawet konserwatyzm z nazizmem, rasizmem i "antysemityzmem".
Trwa aż do dziś wielki demontaż państw narodowych.
Gdy do rozparcelowanej przez Żydów Europy przyjadą duże masy obcej etnicznie i kulturowo ludności czarnej i muzułmańskiej, rozpocznie się regularna wojna z białymi autochtonami i wszystkimi kolorowymi, którzy się nie zradykalizują pod flagą islamu. Wojna totalna, która będzie lustrzanym odbiciem syryjskiego konfliktu https://www.youtube.com/watch?v=KgB5lApUolA . Nie łudźcie się, że dzięki swojej "tolerancji" i "otwartości" przetrwacie. Na tej wojnie każdy będzie żołnierzem, bo kolor skóry będzie mundurem.
Gdy wzajemne zabijanie rozkręci się, USA na życzenie Tel Avivu zaprowadzą nowy porządek na kontynencie. Ponieważ Żydzi udowodnili już w przeszłości na przykładzie Palestyny, że mogą wejść na jakieś terytorium i je całkowicie skolonizować, to prawdopodobnie ten sam scenariusz szykują w Europie. Najbardziej logicznym miejscem żydowskiego osadnictwa będzie Polska i inne kraje Europy Środkowej, gdyż te rejony Żydzi znają i tu spędzili wiele stuleci. Już dziś przeprowadzana jest masowa operacja w mediach nie tylko polskich, ale przede wszystkim niemieckich i amerykańskich, która ma całkowicie zobojętnić tamtejsze społeczeństwa na nasz los.
Przykład? Stwierdzenia "Polskie obozy koncentracyjne" użyto w kontrolowanych przez żydów mediach ponad 1000 (!) razy w samym 2014r. Dziś otwarcie szkaluje się Polskę i Polski Naród obwiniając go o holokaust i wysuwając jako głównego winowajcę wydarzeń II wojny światowej, co czyni zwłaszcza Żyd Jan Gross i wtórujące mu media niemieckie. Nie wierzcie mi? http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title,Jan-Tomasz-Gross-ost….
Od sierpnia tego roku Polska de facto wypłaca Żydom odszkodowania za II wojnę światową wprost do Izraela pod postacią "świadczeń kombatanckich". To także fakt: http://fakty.interia.pl/…/news-urzad-ds-kombatantow-swiadcz… "Obecnie z powodu ograniczeń tylko około tysiąca osób mieszkających m.in. w Izraelu pobiera świadczenia kombatanckie. Urząd przewiduje, że po wejściu w życie nowelizacji ta liczba wzrośnie kilkunastokrotnie."
Mało tego! Prominentni Żydzi bardzo chętnie dzielą się przemyśleniami na temat tego np. jaka będzie docelowa wartość emigracji muzułmańskiej:http://fakty.interia.pl/…/news-unie-europejska-czeka-naplyw…
nie cytuje się w tym artykule byle kogo, tylko tego pana:https://pl.wikipedia.org/wiki/Jacques_Attali , czyli algierskiego Żyda - pierwszego prezesa Europejskiego Banku Odbudowy i Rozwoju.
Dzielą się również spostrzeżeniami na temat polskiego systemu oświaty, jak Żyd Jan Hartman https://www.youtube.com/watch?v=pJ2UeDCQ5dc .
Tego, kto rościł sobie (u)roszczenia do słynnego "złotego pociągu", chyba nie muszę przypominać?
O dziwo nie byli to Eskimosi.

 

Dziś pluje nam się w twarz z całych sił i otwarcie podburza przeciw nam cały świat, a "nasi reprezentanci" myślą tylko o tym jak podlizać się tym co na nas plują.
Opinia publiczna w kraju została urobiona do stadium motłochu bezmyślnie i bezwarunkowo wrzucającego karteczki z głosami na skompromitowanych zdrajców i głupców.
Ponieważ zawiedliśmy swoje własne oczekiwania co do "wolności" wstydzimy się tych, co mówią prawdę, a chełpimy się osądem sprzedawczyków, zdrajców i nieudaczników, którzy mówią nam, że "jest dobrze".
Szukamy prostych rozwiązań trudnych problemów i wpadamy na "polityczne remedia" pokroju "JOWów" i Kukiza bez programu, czy Stonogi i żonglowania kolejnymi aferami.
Polska, choć niewprawne oko tego nie wypatrzy, upada dokładnie tak, jak wcześniej upadła Ukraina.
Nie będziemy w stanie przeciwstawić się naporowi tylu antypolskich sił i tak doskonale zsynchronizowanej machinie geopolitycznej, jeśli nie zjednoczymy się pod jedną flagą i za naszą jedyną opcję polityczną nie uznamy Narodu i wszystkiego co służy jego przetrwaniu...
Jesteśmy Polakami i obowiązki mamy polskie, a Ojczyznę tylko jedną!
Patrzmy na nasz interes, na to co nas łączy, bo Żydzi, Niemcy, Rosjanie, Amerykanie... oni wszyscy to potrafią - a my?
Nikt o nas nie zadba, jeśli my sami o siebie nie zadbamy!
Przeczytano: 370
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności

Oto izraelska V kolumna, która wprost Wam mówi, gdzie wasze miejsce kmioty.
Do łopaty, a Żydom dać rządzić krajem!!!

 

Przeczytano: 256
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Polacy - ZJEDNOCZCIE SIĘ !!!

Po II wojnie światowej wszystkie narody zgodnie potępiły holokaust. Narodził się termin "antysemityzm", którym Żydzi rzucali na lewo i prawo, aż doszło do sytuacji, w której "antysemitą" został każdy, kto miał czelność nie zgadzać się z Żydami w jakiejkolwiek kwestii.
Mniej więcej w tym samym czasie media kontrolowane pośrednio lub bezpośrednio przez Żydów zaczęły lansować nowy termin - "multikulturalizm".
Stało się "modne" niedostrzeganie innych ras i ich niedostosowania do współczesnych standardów. Kolorowym obecnie wybacza się wszystko. Białych za każdy przejaw rozsądku piętnuje się jako "rasistów", "ksenofobów", "szowinistów", "nacjonalistów", czy "nazistów".
Biała rasa stała się najbardziej prześladowana. Z ogromną prędkością zbliżamy się do punktu bez powrotu. Nadchodzą czasy, w których rękoma muslimów i murzynów Żydzi wywołają kolejną wojnę światową. Taką zemstę na Europie i jednocześnie furtkę do jej opanowania.
Oczywiście teraz odezwało się wasze wyuczone "poczucie winy" i czujecie się w obowiązku zwyzywać mnie od "antysemity" i tak dalej, ale poczekajcie z tym chwilę. Włączcie swoje mózgi na pełen regulator. Myślcie tak jak myślą Żydzi - naród, który srał na swoich rodaków pozostawionych w Niemczech, gdy zaczęły się ich prześladowania. Naród, który stosuje podwójne standardy i talmudyczne prawo, odmawiając wam równego traktowania.
Jeśli nie sprzeciwimy się tej wędrówce ludów, sponsorowanej przez walczące o przetrwanie Państwo Żydowskie, to najpierw będziemy mniejszością na własnym lądzie, by później przestać istnieć.
A ja lubię być biały. To biali ludzie stworzyli współczesną cywilizację. To nas należy szanować za wynalazczość, innowacyjność, postęp, kulturę, sztukę... za wszystko, co daliśmy światu - od Prawa rzymskiego, przez samoloty odrzutowe i rakiety, aż po internet i pizzę na telefon.
Dziś zaczyna się nasz koniec, a brak reakcji będzie równoznaczny z poddaniem się bez walki.
Czy naprawdę chcecie oddać świat ciemnej hordzie, której kultura opiera się na dewocji i zabijaniu, a jedynym ich "wynalazkiem" jest religia założona przez proroka pedofila? Czy poświęcimy Europę dla ratowania Żydów, którzy nie mają przecież żadnych oporów przed przeprowadzaniem od paru dekad ludobójstwa na Palestyńczykach?

 

Walczcie.
Gdziekolwiek będzie ośrodek dla uchodźców, niech ów "biedni uchodźcy" czują się tu "jak u siebie".
Nie słuchajcie żydowskich i niemieckich mediów reprezentujących antybiałe poglądy i non stop zachwalające emigrację. Szukajcie informacji w internecie od tych, którym zależy na WAS, waszym kraju i kulturze, a nie na propagandzie multi-kulti i Eurokołchozu.
Obalajcie polityków sprzyjających żydowskiej i niemieckiej racji stanu kosztem polskiej.
Wracajcie z emigracji do kraju, bo tylko wśród swoich będziecie bezpieczni - w kupie siła! 
Nigdy nie wątpcie w słuszność sprzeciwu wobec "uchodźców", bo eksportowani do nas kolorowi nie znają litości. Dowiedli tego rozmiarem zezwierzęcenia i zbydlęcenia, jakie ma miejsce obecnie w Syrii i Nigerii.
Jesteśmy biali i walczmy o to, byśmy mogli biali pozostać! Byśmy cieszyli się swoim stylem życia i swoją kulturą.
Zatrzymajmy to teraz, zanim emigracja wyeskaluje w wojnę rasową. Trzeba działać!!!

Przeczytano: 306
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Niemiecki handel terrorystyczny

Jeśli Niemcy handlują swoją pomocą wojskową w ramach NATO i uzależniają ją od przyjęcia przez Polskę emigrantów z Maghrebu i Lewantu, to znaczy że powinniśmy brać na poważnie scenariusz, w którym RFN nie pomoże nam niezależnie od naszych działań.
Każdy Polak MUSI pamiętać o tym, że Niemcy układały się z Rosją w sprawie rozbioru Rzeczypospolitej już cztery (!!!) razy w ciągu ostatnich 200 lat. Choć dzisiejszym polit-poprawnym i wypranym z "historycznych naleciałości" Polakom taki scenariusz nie mieści się w głowie, to w świetle ostatnich poczynań naszego sąsiada nabiera realnych kształtów.
Trzeba wykorzystać ogromną niechęć państw "Mitteleuropy" do Rzeszy oraz jej panoszenia się w ramach UE i zjednoczyć je w sprawie ochrony naszego kawałka świata. Chcą tego wszyscy gracze w regionie... z wyjątkiem Polski rządzonej przez zdrajców.

Powstańmy z kolan, na które sami się rzuciliśmy. Komuna padła 25 lat temu, lecz nasze kompleksy nadal dominują nasze polityczne przekonania.
Bierzmy przykład z mądrzejszych - Czechów, Słowaków, Węgrów, Bułgarów, Rumunów.
Oni nie dają sobie wepchnąć emigrantów i toczą SWOJĄ WŁASNĄ politykę, która ani trochę nie jest nastawiona na "przypodobanie się" "Zachodowi" z RFN na czele.
Oni czekają tylko na nas.
Na 36 milionowy kraj, który może i musi stanąć na czele regionu, w którym ulokowała go historia.

A wy? Wybieracie silną Polskę?
A może wpompowano w was tyle kompleksów względem "Zachodu", że nie potraficie wstać z kolan?

Przeczytano: 268
Oceń ten wpis:
List do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudy

Szanowny Panie Prezydencie.
Gdy to piszę boję się o przyszłość Polski i Narodu Polskiego. Nasza niepodległość jest w niebezpieczeństwie spowodowanym szkodliwą działalnością czynników zewnętrznych i powiązanych z nimi wewnętrznych. Oczywistym jest, że zdradziecki i antypolski rząd Platformy mieniącej się być "obywatelską", jest kliką płatnych zdrajców, pachołków Niemiec, który to kraj ma swój geopolityczny interes w utrzymywaniu Polski w słabości. Rząd ten ściąga na Polskę katastrofę, która może przyćmić swoim rozmiarem tą, która zdarzyła się w 1939r. Pomijając kwestie korupcyjne, od ośmiu lat gospodarczo i militarnie zostaliśmy podporządkowani interesom geopolitycznym RFN. To jego, a nie Polskie, cele rozgrywaliśmy na Ukrainie. To jego politykę prowadzimy względem NATO. To przez niego wprowadziliśmy nikczemną ustawę 1066. To wreszcie w jego interesie celowo rozbrajamy polskie społeczeństwo.
To ostatnie przewinienie jest tym najgorszym. Przed zagładą Państwa Polskiego podczas II Wojny Światowej, uratowała nas tylko niezłomna chęć walki Narodu o przetrwanie i broń, która to umożliwiała. W tak napiętej sytuacji geopolitycznej absurdalne wydaje się, że Polska nie miałaby żywotnego interesu przy wspieraniu oddolnych inicjatyw, które podnoszą nasze bezpieczeństwo i przyczyniają się do realizacji naszej powinności, jaką jest obrona przed wrogami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Panie Prezydencie - proszę rozważyć profesjonalny trening militarny wszystkich, którzy tego chcą oraz aktywne wspieranie już istniejących nieformalnych zalążków przyszłej Obrony Terytorialnej. Niech Ci ludzie świecą przykładem dobrego obywatela i napawają Naród dumą, a w chwili najwyższej powinności bronią dorobku dziesiątek pokoleń, Jesteśmy to winni tym, co po nas przyjdą, bo dziś tak jak kiedyś stoimy u progu przełomowych zmian, które dopiszą kolejny kawałek do naszej historii. Tylko od Pana poparcia zależy, czy będzie to kawałek chwalebny!

Bardzo proszę wziąć to pod uwagę rozmawiając z naszym największym sojusznikiem. Jesteśmy flanką NATO, a więc to na nas spoczywa odpowiedzialność za losy tej części świata. USA o tym wiedzą, ale rząd Polski z całą siłą starał się o tym zapomnieć. Przypomnijmy o sobie. Twardo negocjujmy warunki naszego członkostwa, bo słabych nikt nie broni. Na dzień dzisiejszy najpotrzebniejsza broń to przeciwpancerne uzbrojenie piechoty BGM-71 TOW, noktowizory i własne rozpoznanie pola walki. Dzięki takiemu uzbrojeniu, będącego na posiadaniu nowo utworzonej Obrony Terytorialnej, państwa nam wrogie zastanowią się kilka razy zanim na nas uderzą. "Si vis pacem, para bellum". Panie Prezydencie Naród liczy na Pana wstawiennictwo. Jest Pan obecnie jedyną osobą w kraju, która może unieść ciężar historii. Wszyscy na Pana liczymy!

 

Do napisania tego listu skłoniło mnie obejrzenie materiału przygotowanego przez magazyn "Vice". Materiał ten jest o zwykłych ludziach w naszym kraju, którzy nie zważają na przeciwności jakie stawia im państwo, lecz sami organizują naszą Obronę Terytorialną.
Polska potrzebuje tego typu jednostek i aż dziw, że to Zachodnie media muszą nam pokazywać, jakie . Tylko one są w stanie spowodować tzw. "wykrwawienie" wroga i jego rychły powrót do domu z podbitych ziem. Nic nie działa tak odstraszająco na przeciwnika, jak przeszkolony i uzbrojony po zęby Naród, zdeterminowany bronić swojej niepodległości do ostatniej kropli krwi.
Polska to nasz wspólny interes i choć nie usłyszycie o tym "Faktach", to nadchodzą dla Niej dni wielkiej próby. Jeśli nic w tej sprawie nie zrobimy, próba ta może dotknąć nas wszystkich - niezależnie czy lubimy gejów, czy nie oraz czy wspieramy JOWy, czy nie. Jeśli zabraknie Polski, nie będziemy mieli o czym dyskutować i o co się kłócić.

I Ty możesz wesprzeć inicjatywę!
Pisz do Prezydenta RP. Niech nas usłyszą!!!

Przeczytano: 284
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Niebezpieczna gra Wojska Polskiego
"Wzajemne podporządkowanie batalionów to jeden z punktów programu współpracy wojsk lądowych obu państw. Na czym polega unikatowość tego rozwiązania? Niemiecki dowódca batalionu będzie otrzymywał i wykonywał rozkazy polskiego dowódcy brygady, polski zaś dowódca batalionu będzie podlegał nienieckiemu dowódcy brygady. Obecnie jest to możliwe tylko w czasie ćwiczeń. Polski dowódca nie będzie mógł jednak skierować niemieckiego oddziału do akcji bojowej, bo w Niemczech o wysłaniu Bundeswehry na zagraniczną misję decyduje parlament."
 
Polsko-niemiecka wymiana batalionów
 
Z geopolitycznego punktu widzenia to skandaliczna wręcz głupota.
Rosnącej w Europie potędze Niemiec przeszkadzają najbardziej dwie rzeczy. Pierwszą jest amerykańskie zaangażowanie na Ukrainie, a drugą ścisły sojusz Polski z USA. To Ameryka przeszkadza w robieniu interesów z Rosją i Chinami. Robi to w Europie wyręczając się Polską, a w Azji swoimi bazami i lotniskowcami.
Zaciekły konflikt pomiędzy USA a Chinami, który tli się na Południowo-zachodnim Pacyfiku może w bardzo niedalekiej przyszłości przerodzić się w coś gorętszego. Gdy tylko sytuacja będzie sprzyjać, swój ruch zrobią Rosjanie i Niemcy.
Z punktu widzenia historii rzeczą oczywistą wydaje się opcja, w której Rosjanie wchodzą do Polski i opanowują Warszawę w zaledwie 4 dni nawet przy dużym oporze Polaków, ale bez wsparcia ze strony podległych nam jednostek Bundeswehry, bo te nie mogą brać udziału w walkach bez zgody Bundestagu. NATO "wspiera" nas wysyłając (prawdopodobnie z celowym opóźnieniem) swoje jednostki - niemieckie i polskie pod dowództwem Niemiec. Jednostki te zatrzymują się na linii Wisły. 
Tutaj gra może potoczyć się różnie, ale możliwy jest zarówno wariant rozbiorowy, jak i manewr z 17 września 1939.
Nie chcę straszyć, ale ten wariant podpowiada logika, doświadczenie historyczne i to, że Niemcy nie są i nie będą przyjaciółmi Polski. Nasza wspólna tysiącletnia historia, to ciągły konflikt interesu. Silna Polska zawsze oznaczała podzielone i słabe Niemcy. Dla nich jesteśmy akceptowalni maksymalnie na poziomie kolonii, bo tylko wtedy mogą być potęgą na skalę kontynentu.
Dziś kontrolują naszą politykę wewnętrzną i gospodarkę. Jutro damy im armię. Pojutrze wezmą niepodległość.
Przeczytano: 265
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Taktyka spalonej ziemi

Mimo, że jest już po "Bulu" i władza przeszła na nowego Prezydenta Andrzeja Dudę, to i tak echa minionej prezydentury Komorowskiego nie milkną.

Okazało się, że człowiek ten z premedytacją roztrwonił wszystkie pieniądze Kancelarii, by utrudnić rządzenie Dudzie. Łącznie jest to ponad 160 milionów złotych.

Na co poszła kasa?

- na podwyżki i gigantyczne premie dla swoich ludzi (na kilka tygodni przed końcem kadencji),
- na filiżanki (tylko 60 tys. zł),
- na fortepian (150 tys. zł),
- obszycie wstążkami futerałów do orderów (144 tys. zł !!!),
- wypchane wiewiórki (26 tys. zł).

Sami oceńcie postępowanie tego człowieka. Jak dla mnie jest to taktyka podobna do stosowanej przez Niemców podczas II Wojny Światowej na froncie wschodnim. Gdy Wehrmacht cofał się niszczył dosłownie wszystko, co mogło wpaść w ręce wroga. Widać Komorowski nie kłamał, gdy mówił, że interesuje się historią.

Przeczytano: 263
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności

b2ap3_thumbnail_1437867203_vyb8xy_600.jpg

Przeczytano: 280
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Wielka wyprzedaż majątku narodowego

Komu służy rząd wyprzedający spółki strategiczne, które mają wpływ na funkcjonowanie całego państwa?
Jak to jest możliwe, że w 38 milionowym kraju sprzedaje się firmę wartą 400 milionów zł za jakieś nędzne 100 baniek, a nabywcą jest firma-krzak z Luksemburga, której kapitał zakładowy to 5 tysięcy zł (!!!).
Jeśli tak dalej pójdzie, to choć Polska może się nazywać Polską, to rządzić będą tutaj wyłącznie nie-Polacy. Nasz problem to skrajnie skorumpowana klika zdrajców i złodziei, która mieni się nazywać naszym "rządem".

 

 

Przeczytano: 283
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Rząd cięgle w formie...

Kiedy największym problemem kraju jest refundacja in vitro, rząd sprzedaje strategiczną spółkę i zwiększa zadłużenie w tempie 273 mln zł dziennie!

http://niewygodne.info.pl/artykul5/02380-Co-robi-rzad-pod-oslona-tematu-in-vitro.htm
Przeczytano: 305
Oceń ten wpis:
Prezydent Bronisław Komorowski ogłosił decyzję ws. ustawy o in vitro

Pan prezydent rozwiązał najważniejszy polski problem.
Teraz czas na drugi najważniejszy - związki partnerskie.
A jak już zajmiemy się związkami to rozwiążemy problem aborcji i nie będzie już więcej problemów... będzie tylko kraina szczęścia, miłości i dobrobytu.

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Prezydent-Bronislaw-Komorowski-oglosi-decyzje-ws-in-vitro,wid,17722400,wiadomosc.html?ticaid=115448
Przeczytano: 294
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Pokłosie polskich "negocjacji".

"Polscy negocjatorzy" i szantaż Berlina... Polska polityka zagraniczna to nie tylko kpina. To ZDRADA! Jesteśmy na drodze do niebytu ekonomicznie, politycznie i społecznie. Szanse na wyjście z tego trendu są nikłe, więc za parę lat nasz kraj będzie smutnym wspomnieniem, po którym nawet Polacy nie zapłaczą. Cóż... grunt żeby było invitro i związki partnerskie, a nie było katolstwa i dopalaczy, prawda?

http://wiadomosci.dziennik.pl/swiat/artykuly/495778,polske-zmuszono-do-przyjecia-uchodzcow-co-dzialo-sie-na-unijnym-szczycie.html
Przeczytano: 282
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności
Emerytury...

W telegraficznym skrócie - rząd jaśnie nam panujący, by ratować swoje rządzenie okradł Polaków z ich emerytur. Zrobił to tylko i wyłącznie po to, żeby dotrwać do jesiennych wyborów.
Laurkę za takie działanie wyborcy muszą wystawić już sami przy urnach wyborczych.

http://wpolityce.pl/polityka/259607-nik-obnaza-zamach-na-ofe-gdyby-nie-ten-skok-na-kase-rzad-tuska-musialby-przyznac-sie-do-bankructwa-polskich-finansow
Przeczytano: 327
Oceń ten wpis:
Państwo nigdy nie marnuje pieniędzy podatników... nigdy...

Ponieważ żyjemy w państwie prawa, a tu "dopalacze" są nielegalne, to rząd daje z siebie absolutnie wszystko, żeby ten problem rozwiązać.Z połączenia niemałego kapitału, rewelacyjnego aktorstwa oraz niebywałego profesjonalizmu ekipy filmowej powstała wiekopomna "antyreklama" dopalaczy. Jeśli to nie przekona młodych do porzucenia tego zgubnego nałogu, to chyba już zupełnie nic nie da się w tym temacie zrobić...

 

 

 

http://polska.newsweek.pl/glowny-inspektorat-sanitarny-spot-kampania-stop-dopalaczom-,film,366941.html

 

 

 

 

 

Przeczytano: 286
Oceń ten wpis:
Ciekawe, czy w Niemczech byłoby tak spokojnie jak w Polsce...

... gdyby pewne rzeczy odwrócić.

 

Wyobraź sobie Niemca, który po pracy w polskiej fabryce pod Berlinem jedzie polskim autem do polskiego hipermarketu w swoim miasteczku i kupuje polskie towary... a ten market nie płaci w Niemczech podatku bo został z tego zwolniony przez niemiecki rząd... Ten Niemiec nie zarabia dużo, ma kredyt w polskim banku i jakoś wiąże koniec z końcem. Wielu jego znajomych wyjechało do Polski. Pracują w szklarniach i na budowach. Jego koleżanki zrywają truskawki albo opiekują się starymi Polakami. Niemieccy politycy mówią, że emigracja jest dobra bo to szansa dla Niemców.

Przeczytano: 607
Oceń ten wpis:

Dodane przez w w Aktualności

b2ap3_thumbnail_praca2.png

Ogłoszenie z 1932 roku, niestety bardzo aktualne.

Przeczytano: 307
Oceń ten wpis:
Udostępnione zdjęcie przez w w Aktualności

b2ap3_thumbnail_margaret.jpg

Margaret Thatcher - Była Premierzy Wielkiej Brytanii

Przeczytano: 283
Oceń ten wpis:
Udostępnione zdjęcie przez w w Aktualności

b2ap3_thumbnail_orzel.jpg

Przeczytano: 353
Oceń ten wpis:

Dzisiejsza liczaba odwiedzin: 957

Całkowita liczba odwiedzin: 258657

Zaloguj się

Pogoda

Kursy walut NBP

«
»
NBP
2016-06-29
USD
3.9905
-0.31%
EUR
4.4140
-0.24%
CHF
4.0712
-0.25%
GBP
5.3441
0.40%
CZK
0.1629
-0.12%
RUB
0.0621
0.65%
NBP
2016-06-28
USD
4.0030
-0.58%
EUR
4.4244
-0.54%
CHF
4.0814
-1.32%
GBP
5.3226
-0.77%
CZK
0.1631
-0.67%
RUB
0.0617
-0.64%
NBP
2016-06-27
USD
4.0263
0.67%
EUR
4.4485
-0.09%
CHF
4.1358
0.80%
GBP
5.3638
-3.61%
CZK
0.1642
-0.12%
RUB
0.0621
1.47%
NBP
2016-06-24
USD
3.9994
3.63%
EUR
4.4526
1.64%
CHF
4.1028
1.60%
GBP
5.5644
-2.43%
CZK
0.1644
1.61%
RUB
0.0612
1.83%
NBP
2016-06-23
USD
3.8593
-0.90%
EUR
4.3806
-0.21%
CHF
4.0383
-0.53%
GBP
5.7028
-0.09%
CZK
0.1618
-0.25%
RUB
0.0601
-1.31%
NBP
2016-06-22
USD
3.8945
0.53%
EUR
4.3900
-0.08%
CHF
4.0597
0.54%
GBP
5.7080
-0.21%
CZK
0.1622
-0.06%
RUB
0.0609
0.83%
NBP
2016-06-21
USD
3.8741
0.04%
EUR
4.3935
-0.02%
CHF
4.0380
0.06%
GBP
5.7200
0.82%
CZK
0.1623
-0.06%
RUB
0.0604
0.00%